KONST / Litografier / Färglitografi 15328219
nr 1532 8219
Ewert Karlsson EWK
(1918-2004), Sverige
Signerad, numrerad 51/200 -92 "en bok för alla". Färglitografi. Bladets mått: 41x62, daterad löst blad
Utrop:
600 kr
måndag 3 april 2023
kl 18:27:37
Ewert Karlsson EWK
Läs mer om Ewert Karlsson EWK